MAWI Firma Księgarska rok założenia 1990

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
JAK KUPIĆ NASZE KSIĄŻKI
Email Drukuj PDF
N
ajprostsza metoda zakupu książek oferowanych na naszej stronie (publikacji wydanych przez MAWI), to przelanie na konto bankowe Firmy Księgarskiej MAWI w Koninie kwoty zgodnej z ceną książki. W opisie przelewu prosimy o napisanie za co Państwo płacicie, podanie imienia i nazwiska oraz adresu dostawy. Natychmiast po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto wyślemy Państwu paczkę na nasz koszt (z wyjątkami, o których informujemy podając cenę).

Jeżeli interesują Państwa inne książki prosimy o wybranie ich na stronie, współpracującej z nami od lat, krakowskiej hurtowni > Ateneum <

Po wybraniu interesujących was książek przyślijcie nam mailem tytuły (najlepiej wraz z numerami kodu kreskowego). Po skompletowaniu zamówienia skontaktujemy się z Wami mailowo i ustalimy sposób płatności oraz dostawę (poczta, kurier, paczkomat). W ten sposób zarobi i hurtowania, i księgarnia, a Wy i tak kupicie książkę w cenie okładkowej. Przy poważniejszych zamówieniach my pokryjemy koszty dostawy.Konto bankowe Firmy Księgarskiej MAWI:

Santander Bank Polska SA
98 1090 1199 0000 0000 1900 3743
Jeśli nie macie Państwo takiej możliwości, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez pocztę elektroniczną.